Gıda paketlemede yada üretimleriniz sonrası
Ürün paketlemede; doğru ölçülendirme ve
doğru bir şekilde kutu, koli, stant seçimi çok önemlidir. Bir çok farklı alternatifleri olan şekil ve ölçü seçiminde, tecrübeli ekibimiz yardımınızda olacaktır.

Ürünlerin verimli sunum ve satışında değerli görsel tasarımlarınızın uygulanması ve olası baskı hatalarının önlenmesi, doğru kaplama ve laklama tipi seçimi yapılması, çok değerli katkılar sağlamaktadır. Grafik tasarım ekibimizle ve baskı ustalarımızın denetiminde, hem kontrol aşamasında, hem tasarım geliştirme sürecinde hizmetinizdeyiz.

Hazırlanan şekil ve tasarım çalışması bitmiş ürünleriniz için karton seçimi ve tedariği yapılır. Bristol, Kraft, Duplex Kroma, FBB Kartonlar, Oluklu Levhalar F Dalga, E Dalga, B Dalga, C Dalga, EB Dalga, BC Dalga olarak yoğun olarak kullanılmaktadır. Ürün için doğru karton türü seçimi sonrasında doğru gramaj veya kalınlıkta kartonun seçimi de önemli bir noktadır. Katlama özellikleri, taşıma mukavemeti, ısı ve nem dayanımları, görsel baskı özellikleri dikkate alınarak gramaj ve kalınlık belirlenir ve karton hazırlığı yapılır.

Tüm hazırlıkları tamamlanan ürünlerin üretim sürecinde Offset baskı için CTP Kalıplama veya Flekso Baskı için Klişe hazırlanması yapılır. Ofset baskılı oluklu kutularda laminasyon ile ondüle üzerine sıvama yapılır, ve ürünler kesim makinelerinde kat yerleri de oluşturularak kesime girerler. Kesim sonrası son aşamada katlama, yapıştırma, dikiş ve varsa pencere işlemleri neticesinde üretim tamamlanır.

Amerikan kilitli yada yapıştırılmış kurmalı model veya standart açık model olarak tamamlanan ürünler şeritlenerek palet üzeri yerleşim ile streçlenerek kendi öz mal araç filomuzla adreslerinize teslim edilir. Ürün tipine göre koli içi yada şrinkleme ile veya özel paketleme ve etiketleme işlemleri yapılabilir..

3 Boyutlu Modelleme

Etkili tasarım, Hızlı Üretim, Zamanında Teslimat.

3D MODEL .....
Bizi Tercih Eden Değerli Müşterilerimize Teşekkürler

Severek üretiyoruz, iyi bir ekibiz ve hizmetinizdeyiz.

Şeref Ambalaj Tarihçe

  • 5.000.000 Adet Koli ve Kutu Aylık Üretim Kapasitesi
  • 1000'i Aşan Sevkiyat Aylık Ortalama Teslimat
  • 3 Kıtaya İhracat Bize Güvenen Değerli Müşterilerimiz
.....

TEKLİF VE İLETİŞİM

İleri çözümler ve size özel teklif almak için